Hlavička

Letní pobytový tábor v Lažánkách

Rezervace

Vážení rodiče, máte-li zájem registrovat své dítě na letní pobytový tábor pořádaný spolkem Tábor, co hledá jméno, prosíme, vyplňte formulář níže a odešlete ho. Po vyplnění formuláře Vám do Vaší e-mailové schránky přijde potvrzení o přijetí Vašich údajů.

Od ledna 2024 začneme registrovaným zájemcům rozesílat odkaz na závaznou přihlášku spolu s informacemi o platebních podmínkách.

 

  Zaškrtnutím políčka potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Program

  Na našem táboře Vás čeká celodenní program, který vždy rozdělujeme do několika částí. Nebojte, samozřejmostí je i osobní volno. Děti jsou hned po příjezdu na náš pobytový tábor rozdělovány do smíšených týmů, které mají na starosti naši vedoucí. V týmu máme průměrně 10-12 dětí.
  Čeká Vás celotáborová hra s poutavým dějem, tematickými odměnami a spoustou her motivovaných příběhem ze známých pohádek či filmů.
  Víte, celotáborová hra je jako jedinečné dobrodružství, které přenáší děti do světa fantazie a zábavy. Je to jedinečná příležitost, kdy se naši mladí dobrodruzi stanou hrdiny vlastního příběhu. Každý den se stává epickým dobrodružstvím, kde se prolínají světy známých pohádek, filmů a příběhů, čímž se otevírají brány do kouzelných a tajemných světů.
  Hra je založena na poutavém a dobrodružném ději, který se rozvíjí během celého tábora. Děti se zapojují do různých úkolů, her a aktivit, které jsou motivovány úžasnými příběhy, na jejichž vymýšlení se podílejí všichni vedoucí. Splnění úkolů nebo výzev představuje novou kapitolu na této dobrodružné cestě. Aby hráči úspěšně postoupili a získali tematické odměny, musí spolupracovat, používat svou kreativitu a řešit různé hádanky a šifry. Odměnou může být například magický artefakt, který jim pomůže v další části dobrodružství, nebo speciální schopnost, která umožní týmu překonat další náročné výzvy.
  Každá aktivita je pečlivě navržena tak, aby si hráči nejen užívali zábavu, ale také rozvíjeli dovednosti jako je týmová spolupráce, kreativita, řešení problémů a komunikace.
  A to vše zasazeno do fascinujícího prostředí, které přináší do tábora magii a dobrodružství.
  Celotáborová hra tak přináší nejen zábavu, ale i možnost prozkoumávat své vlastní schopnosti, rozvíjet svou osobnost a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky na dobrodružství, které s přáteli na táboře zažijí.

  Režim dne ke stažení

  Ráno u nás na táboře:
  Každý den je odstartován budíčkem v 7.30, nástupem a rozcvičkou, kterou vedou naši vedoucí. Rozcvička vždy zahrnuje nějaké zahřátí, protažení a hru na závěr. Jakmile jsou všichni rozcvičení, v 8.00 odcházejí po týmech na snídani.

  Dopolední program:
  Dopolední program startuje v 9.00, začíná opět nástupem, kde se děti dozví, co je v daný den čeká. Většinou je čekají týmové hry, které jsou tematicky zasazeny do celotáborové hry. Děti tak mohou získávat body a posouvat se tak ve výsledném pořadí. Mezi hry samozřejmě vměstnáme svačinu, která dobije energii nejen všem táborníkům, ale i vedoucím. Zábavné soutěže pokračují až do oběda, který máme naplánován ve 12.00.

  Odpolední program:
  Po řádném odpočinku, který si dopřáváme během poledního klidu, nás opět čeká pokračování celotáborové hry, které bývá doplněno o různé workshopy, táborové olympiády nebo speciální aktivity, které bývají vždy milým překvapením. Svačinu na doplnění energie snad už ani nemusím zmiňovat. Máme vše dohráno a čeká nás večeře, které se všichni už jistě nemohou dočkat.

  Večerní program:
  Večerní chvíle věnujeme týmovým turnajům, táborákům, diskotékám, nebo třeba módním a talentovým přehlídkám. No a pak už jen umýt, vyčistit zoubky a spát. Večerku máme stanovenou na 22.00. Jakmile všechny děti spinkají, je čas na vedoucovskou poradu a plánování následujícího dne.

  Informace k odjezdu

  Tady Vás možná trochu zklameme, jelikož nabízíme tábor do všech koutů České republiky. Nejsme schopni zajistit společnou autobusovou dopravu na tábor. Proto je nutné, aby KAŽDÝ RODIČ PŘIVEZL DÍTĚ NA TÁBOR PO VLASTNÍ OSE. Výhodou je, že spousta z Vás je zvědavá, jak to v našem tábořišti vypadá, a tak Vás s přivezením dítěte na tábor čeká komentovaná prohlídka areálem.

  Adresa tábora

  Určitě budete chtít poslat svému dítěti pohled, dopis či nějaký ten balíček. Zde máte korespondenční adresu, ať víte, kam zásilky posílat.

  Chatová osada Lažánky

  Lažánky 25,

  388 01 Lažánky

  Doporučený seznam věcí, které sbalit

  Zde jsme pro Vás zpracovali pro inspiraci Seznam s věcmi, které sbalit s sebou.

  Cena tábora

  4500 Kč

  (ubytování, strava 5x denně, pitný režim, pedagogický i zdravotnický dozor dle platných právních předpisů, odměny a ceny, táborové triko, nadstandardní program/výlet)

  Tábor, co hledá jméno z.s.

  Pořádáme letní pobytový tábor pro děti od 7 do 15 let, ze kterého si odvezete nezapomenutelné zážitky.

  Kontaktní údaje